• It Klimmerblêd
Gewoon bijzonder!
  • Spelen in de zandbak
  • Plusklas
Robot
  • Groep 7, 8 dag naar Den Haag 
Madurodam en Tweede kamer
  • Himmeldei 2018

It Klimmerblêd
Gewoon bijzonder!

Spelen in de zandbak

Plusklas
Robot

Groep 7, 8 dag naar Den Haag
Madurodam en Tweede kamer

Himmeldei 2018

AGENDA

June 2019
MA DI WO DO VRIJ ZA ZO
1
2
3
4
5
6
schoolreisjes groep 1 t/m 7
schoolreisjes groep 1 t/m 7
Thursday 06 June
7
extra vrij weekend (t/m 11 juni)
extra vrij weekend (t/m 11 juni)
Friday 07 June
- Tuesday 11 June
8
9
1e Pinksterdag
1e Pinksterdag
Sunday 09 June
10
2e Pinksterdag
2e Pinksterdag
Monday 10 June
11
extra vrije dag
extra vrije dag
Tuesday 11 June
12
13
Nieuwsbrief
Nieuwsbrief
Thursday 13 June
14
15
16
Vaderdag
Vaderdag
Sunday 16 June
17
18
schoonmaakavond gr. 1 t/m 4
schoonmaakavond gr. 1 t/m 4
Tuesday 18 June
19
20
21
22
23
24
25
rapporten
rapporten
Tuesday 25 June
26
27
rapporten
rapporten
Thursday 27 June
28
29
30
vantotonderwerp
06-06-2019schoolreisjes groep 1 t/m 7
07-06-201911-06-2019extra vrij weekend (t/m 11 juni)
09-06-20191e Pinksterdag
10-06-20192e Pinksterdag
11-06-2019extra vrije dag
13-06-2019Nieuwsbrief
16-06-2019Vaderdag
18-06-2019schoonmaakavond gr. 1 t/m 4
25-06-2019rapporten
27-06-2019rapporten

> AFDRUKKEN   > OPSLAAN ALS PDF
It Klimmerblêd     De Pit 2, 8521 PD Sint Nicolaasga     t 0513 - 431797     info@klimmerbled.nl